Görme Engelliler

Sayın Kaymakamımız Fahrettin DEMİR ile İŞKUR kurslarımızı ziyaret ettik.

Sayın Kaymakamımız Fahrettin DEMİR ve Kurum Müdürümüz İbrahim YURTSEVER  İŞKUR işbirliğinde açılan kurslarımıza ziyarette bulundular.

Kaymakamımızla işkur kurslarını ziyaretKaymakamımızla işkur kurslarını ziyaretKaymakamımızla işkur kurslarını ziyaretKaymakamımızla işkur kurslarını ziyaretKaymakamımızla işkur kurslarını ziyaretKaymakamımızla işkur kurslarını ziyaretKaymakamımızla işkur kurslarını ziyaretkaymakamla işkur kurslarını ziyaretkaymakamla işkur kurslarını ziyaretkaymakamla işkur kurslarını ziyaretkaymakamla işkur kurslarını ziyaretkaymakamla işkur kurslarını ziyaret  

 

     İŞKUR İşbirliğinde açılan Karayiğitlideki  Kilim Kursumuz, Merkezdeki Evde Çocuk Bakımı Kurslarımız, Yanıkkışla Köyündeki Keçe Aksesuarları Yapımı ve Kalecik Köyündeki Ev Tekstili Ürünleri Hazırlama kursumuz ziyaret edildi. Sayın Kaymakamımız bu kursları çok önemsediğini belirti ve yapılan ürünleri inceledi. Bu kursların Hasanbeyli için büyük bir kazanım olduğunu ve bunun pazarlaması içinde neler yapılabileceği tartışıldı. Kurs öğretmenleri ve kursiyerlerle sohbet ederek bu çalışmalarla ilgili bilgi aldı.  Kursiyerlere istekleri soruldu. Kursiyerler bu kurslarında bir kaymakamı görmekten mutluluk duyduklarını belirtiler ve geldikleri için teşekkür ettiler.